44/65
Home / Albums / GALERIE PORTRÉTŮ / Mrzimor /

Abrielan Zirp

M_Abrielan_Zirp.jpg Amelie Mia ThermopolisováThumbnailsOresta VianuevaAmelie Mia ThermopolisováThumbnailsOresta Vianueva
Dimensions
325*250
File
M_Abrielan_Zirp.jpg
Visits
2037
Rating score
1.98 (1 rate)
Rate this photo

11 comments

Add a comment

Show latest comments first
  • Guest_Oresta - Wednesday 13 February 2008 22:38
    téééda.. ale jako vážně bych ho nepoznala :biggrin: Na Pragoconu vypadal trochu jinak :razz:
  • Guest_Sabrouš - Thursday 14 February 2008 20:52
    naahodou si je podobnej :biggrin:
  • Guest_Chyn - Friday 15 February 2008 20:58
    trochu :razz:
  • Guest_Oresta - Saturday 16 February 2008 22:59
    To nepopírám! Ale nepoznala bych ho na té fotce :wink:
  • Guest_Abri - Sunday 17 February 2008 20:02
    Poněvadž jsem byl v pracovním :biggrin:
  • Guest_Oresta - Tuesday 26 February 2008 12:23
    jak jako v pracovním? :biggrin:
  • Guest_Api - Tuesday 1 April 2008 14:29
    no tak toho by som nespoznala ani ja :biggrin: nejaka podobnosť tam je, aleee. :biggrin: taky upjatý mi pripadá, daj si sem uvolnenejšiu fotku :razz:
  • Guest_Abri - Saturday 28 June 2008 12:22
    Já jinou nemám :biggrin:
  • Guest_Nicol - Friday 11 July 2008 22:00
    Abri, tak se musis vyfotit moc casu to nezabere =)
  • Aileen Brokenheart - Saturday 7 February 2009 19:18
    Nelekněte se? tos řekl pozdě...